درباره ما

با گسترش سیستم های اتوماسیون اداری، بایگانی الکترونیکی و دبیرخانه های مکانیزه، ضرورت حضور یک مرجع تخصصی که به ارایه اسکنرهای حرفه ای و تجهیزات مدیریت الکترونیکی اطلاعات و بایگانی دیجیتالی اسناد بپردازد احساس می شد. این در حالی بود که شرکت های فعال در این زمینه عمدتاً با رویکردی کلی در زمینه ماشینهای اداری نظیر پرینتر، اسکنر، فکس، مواد مصرفی و غیره فعالیت میکردند و هیچگونه تمرکزی بصورت تخصصی بر روی اسکنرهای حرفه ای نداشتند. حتی شرکت هایی بودند که تلاش کردند تا بصورت تخصصی به عرضه و پشتیبانی اسکنرهای اسناد بپردازند اما با ورود به سایر حوزه ها مانند گوشی موبایل، دوربین مداربسته، پرینترهای چندکاره و  ... عملاً مقبولیت خود را در میان مصرف کنندگان از دست دادند و اعتماد مشتریان از آنان به تدریج سلب شد.

لذا با عنایت به وضعیت بوجود آمده و درخواست بسیاری از مشتریان و با توجه به نیاز بازار، هیئتی مرکب از پنج نفر از مدیران فروش، بازاریابی، فنی، بازرگانی و سرمایه گذاری که بیش از 12 سال در زمینه واردات، عرضه و پشتیبانی اسکنرهای حرفه ای اسناد فعالیت داشتند اقدام به تأسیس شرکت ویژن پلاس اروپا نمودند.

شرکت ویژن پلاس اروپا هم اکنون طیف گسترده ای از اسکنرهای حرفه ای اسناد از معتبرترین سازندگان جهانی آن نظیر Kodak Alaris، Fujitsu، Canon و Panasonic را عرضه مینماید و سالهاست که در زمینه مشاوره و پشتیبانی از مشتریان خود به ارایه خدمات متنوع میپردازد.